Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik Ve Güvenlik Politikası

Mağazamız müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına bazı kişisel bilgileri (isim, e-posta, telefon vb…) talep etmektedir. Bu talep müşterileri güncel kampanyalar hakkında haberdar etmek, yeni çıkan ürünleri bildirmek ve bu ürünlerden memnun kalıp kalmadıkları hakkında bilgi toplamak amacıyla gerçekleştirilir.

Mağazamız üzerinden kullanıcılar tarafından iletilen kişisel bilgiler, “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirlenen amaçların dışında üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Mağazamız, ziyaretçilerin kişisel olmayan; genel bilgilerini analiz ederek kullanıcıya daha iyi hizmet vermek adına istatistiksel veriler oluşturmaktadır.

Ödeme sayfasında kullanıcıdan istenilen kredi kartı bilgileri tarafımızda tutulmamaktadır. Alışveriş sırasında paylaşılan kredi kartı bilgileri, kullanıcı ile bankası arasında gerçekleşmektedir.

“Güvenli alışveriş” ve “kişisel bilgilerin gizliliği” ilkesi ile geliştirilen mağazamızın altyapısı, SSL teknolojisi ile korunmaktadır.

Mağazamızdan yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 128 bit (Secure Sockets Layer)  şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilir ve bankanıza gönderilir. Bu noktada tarayıcınızın adres çubuğunda yazan web sitesi adresinin http yerine https yazdığından emin olunuz.

 

Firma Ünvanı: MERVE CİHAN

Adres: Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı Kapı No: 3A/81 Çankaya/ANKARA

Başkent V.D. 713 025 5341

E-posta: info@jardinnaturel.net

Tel: +90 551 939 40 00

2 replies on “Gizlilik ve Güvenlik Politikası

 • erdem.korkut

  Eft/ Havale parası neden alınıyor Merve Hanım? 100 tl üzeri alışveriş yapmak istiyorum ama sistem yeniden ekliyor 9 tl olarak.

  Cevapla
  • admin

   Eft/Havale masrafı olarak görünen kısım aslında kargo ücreti. Sistemsel bir sıkıntıdan kaynaklandı ve sorun düzeltildi. 100 Tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz. İy günler dilerim

   Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir